Surfinie i inne odmiany petunii

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Piękne okna i balkonyPetunie, często nazywane u nas surfiniami, to jedne z najpopularniejszych roślin jednorocznych. zwieszają się z balkonów lub okiennych skrzynek, zdobią tarasy i kawiarniane ogródki, wykorzystuje się je do ogrodowych kompozycji. Ogromną popularność zawdzięczają pięknym, niezwykle kolorowym i obfitym kwiatom. Osiągnięcie sukcesu w uprawie petunii nie jest trudne, trzeba jednak mieć odpowiednią wiedzę na temat tych roślin. Autor poradnika zwięźle, przejrzyście i wyczerpująco objaśnia, jak wybierać, sadzić i pielęgnować petunie. * Warunki uprawy i wybór stanowiska* Podłoża i dodatki* Wysiewanie i sadzenie * Podlewanie i nawożenie* Ochrona przed chorobami i szkodnikami* Tworzenie kompozycji* Najpiękniejsze i najnowsze odmiany

Bardzo dobry poradnik o petuniach. Wszystko o sadzeniu, pielęgnacji, nawożeniu. Polecam:)

książek: 1930
Na półkach