Doberman

Wydawnictwo: Galaktyka
flora i fauna

Psy rasy doberman określane są jako średnio duże. Są psami muskularnymi, których dumny wygląd zjednał im wielu miłośników na całym świecie. Doberman nie zawsze jest sympatyczny dla obcych, ale pan i jego rodzina znaczą dla niego wszystko. Jego cechy czynią go nie tylko przyjemnym domownikiem, ale także wszechstronnym psem użytkowym. Wysoka inteligencja pomaga mu w każdej dziedzinie pracy, a ponadto przyczynia się do tego, że życie z nim jest urozmaicone...Kupno, żywienie, pielęgnacja, charakter, zdrowie, rozmnażanie i wiele więcej...Pies na medal to współczesna seria poradników dla właścicieli psów popularnych ras, napisana i tłumaczona przez znawców kynologii. W przystępny sposób przedstawia podstawową wiedzę o najlepszym przyjacielu człowieka.

virginia75 | 2013-12-04
shiverse | 2012-08-28