9 sekretów, czyli jak działa miłość

Tłumaczenie: Jerzy L. Milicz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
9 Essential Secrets You Need To Know
sekret, miłość
poradniki

Prawdopodobnie sama miłość - jej źródła i siła - pozostaną na zawsze owiane tajemnicą. Jednakże nie jest wielką niewiadomą, dlaczego układ między partnerami ma się dobrze lub źle. Dziewięć zasadniczych sekretów, o których mówi ta książka, to narzędzia, dzięki którym związki nabiorą wigoru, nie zwekslują na boczny tor, lecz będą posuwać się do przodu we właściwym kierunku. Dzięki ich poznaniu i zastosowaniu partnerzy osiągną to, czego wszyscy najbardziej pragną, a więc trwały kochający związek. Książka przeznaczona jest dla wszystkich, którzy wierzą, że warto poświęcić swojemu związkowi czas i wysiłek.

Meg | 2016-02-05
niunam | 2013-11-09