Your British Dream czyli jak sobie radzić w Wielkiej Brytanii

Wydawnictwo: Videograf II
poradniki

Książka Marii Kurek-Evans, Polki od lat mieszkającej w Londynie, to zbiór porad dla wyjeżdżających do Wielkiej Brytanii rodaków: jak poszukiwać pracy, gdzie mieszkać, jak unikać wszelkiego rodzaju zagrożeń, jak nie pozwolić się oszukać, gdzie robić tanio zakupy, jak poruszać się środkami lokomocji itp. Treść poradnikową urozmaicają obrazki obyczajowe, bardzo przydatne dla zrozumienia mentalności i zwyczajów Anglików. znajomość tych zagadnień jest bardzo cenna dla osób, które pragną zrozumieć brytyjskie realia i wtopić się w tamtejszą kulturę. Książka jest dwujęzyczna, może więc być pomocna w opanowywaniu języka angielskiego, którego znajomość jest podstawą osiągnięcia jakiegokolwiek sukcesu.

Lenfant | 2012-01-18
Przeczytana: styczeń 2012