Klucze do Tarota

tarot

Obszerna pozycja omawiająca karty Tarota w sposób wyjątkowo usystematyzowany, często w formie tabel, gromadzi wszystkie najistotniejsze informacje potrzebne do samodzielnej pracy z tą metodą prognozowania przyszłości. Napisana przez znanego niemieckiego tarocistę, zawiera wiele rad wynikających z jego praktyki, opisy interpretacyjne popularnych rozkładów, sposoby korzystania z pomocy Tarota. Książka, która do tej pory ukazała się w kilkunastu językach!

Bartek | 2013-02-23

Była to moja pierwsza książka do tarota.
Jest bardzo dobrze opracowana dla osób początkujących.
Przydatne rozkłady, znaczenia kart i ustawień - to wszystko można w niej znaleźć.
Bardzo polecam tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kartami tarota.

LongWinterNights | 2012-08-26

Moja pierwsza książka do tarota. Bardzo dobre wprowadzenie, temat jest świetnie i ciekawie przedstawiony.

rasilio | 2015-07-29
ruda | 2014-11-03