Tarot dla każdego. Podręcznik do pracy

Tłumaczenie: Bożena Oster
Wydawnictwo: Odus
Das Arbeitsbuch zum Tarot
83-920145-0-2
Tarot, karty
Omnikoron

Tarot dla każdego jest książką, którą można się posługiwać na wiele różnych sposobów i dlatego należy ją traktować jako: książkę do nauki, która pozwala na praktykowanie tarota bez teoretycznych wiadomości wstępnych księgę wróżb, dającą zaszyfrowane w obrazach odpowiedzi na osobiste pytania praktyczny podręcznik, wyjaśniający ogólne, dotyczące dnia codziennego znaczenie 78 kart tarota i ich...

księgę wróżb, dającą zaszyfrowane w obrazach odpowiedzi na osobiste pytania
praktyczny podręcznik, wyjaśniający ogólne, dotyczące dnia codziennego znaczenie 78 kart tarota i ich specjalne wypowiedzi w obszarze zawodu, świadomości i związków
kompendium, wyjaśniające różne znaczenia 78 kart dla wszystkich 7 miejsc w rozkładzie Droga książkę do pracy, pozostawiającą czytelnikowi rozległą przestrzeń dla jego własnych doświadczeń.
Pytający nie jest tutaj konfrontowany z mniej lub bardziej nieuchronną przyszłością.

Książka ta przedstawia mu możliwe drogi, pomaga - przy pomocy ośmiu różnych rozkładów - zrozumieć, jak zachowywał się dotychczas w kontekście postawionego pytania, co powinien zmienić, z czym przy tym powinien i musi się liczyć.
Dla czytelników obeznanych z tarotem wzbogacające są przede wszystkim rozważania dotyczące dnia codziennego. Interpretacja 78 kart odnosi się do różnych obszarów doświadczeń. Ponadto do opisu każdej karty dołączony jest jej obraz mitologiczny, przyporządkowanie astrologiczne i odpowiednik w I-cing, co znacznie zwiększa możliwości pracy z kartami tarota.

Tajemnica | 2010-10-05
Na półkach: 2010 rok, Przeczytane, Posiadam

Bardzo prosty język, bez zbędnego ubarwiania i koloryzowania. Sprawdza się zarówno jako książkowa ciekawostka jak i podręcznik wspomagający prace osób zajmujących się Tarotem.

mosadi | 2013-02-26
Przeczytana: 2008 rok

Kiedyś interesowałem się Tarotem i ta książka wprowadzała mnie w ten temat. Każda karta opisana jest dogłębnie pod różnymi kątami.
Dziś już się tym nie interesuję ale osobom poszukującym dobrej, konkretnej książki o Tarocie (bez zbędnej ezoteryki), polecam.

biankas | 2016-09-01
MakroEyes | 2013-10-13