DROGA TAROTA

Wydawnictwo: Ars Scripti
8 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8392049829
tarot

Opowieść pisana językiem Wielkich Arkanów. Ucząc się tego języka poznajemy prawa kosmiczne, dostajemy wskazówki i rady ułatwiające życie. Przy urodzeniu nikt nie dał nam instrukcji obsługi . Czy na pewno? Tarot to system symboli, których los potoczył się tak, że zbyt często był utożsamiany z wróżeniem. Twierdzenie, że w kartach tkwi życiowa mądrość, wywołuje u większości ludzi pełen politowania uśmiech, w najlepszym razie zdziwienie. Może jednak warto zagłębić się w te karty, by poznać swoją drogę życiową?

okultystyczny_lisek | 2018-03-14

Droga tarota to jedna z lepszych pozycji o dużych arkanach z jakimi przyszło mi się spotkać. Wiele ciekawych spostrzeżeń dzięki którym pod szerszym kątem interpretowałam wielkie archetypy. Bardzo dużym plusem jest łączenie tarota z filozofią liczb.

Monika | 2018-12-06
Wojtek | 2016-12-18