DROGA TAROTA

Wydawnictwo: Ars Scripti
8392049829
tarot

Opowieść pisana językiem Wielkich Arkanów. Ucząc się tego języka poznajemy prawa kosmiczne, dostajemy wskazówki i rady ułatwiające życie. Przy urodzeniu nikt nie dał nam instrukcji obsługi . Czy na pewno? Tarot to system symboli, których los potoczył się tak, że zbyt często był utożsamiany z wróżeniem. Twierdzenie, że w kartach tkwi życiowa mądrość, wywołuje u większości ludzi pełen politowania uśmiech, w najlepszym razie zdziwienie. Może jednak warto zagłębić się w te karty, by poznać swoją drogę życiową?

ruda | 2014-11-12
książek: 2075