Na krańcu świata

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin
The Ends of the Earth
esperanza

Michael Masters specjalizował się w odnajdywaniu ludzi, którzy pragną zostać w ukryciu. Jego obecnym zadaniem jest znaleźć Evę Solis i jej bratanka Daniela, jedynych świadków pewnej tajemniczej zbrodni. Wie, że oboje są przerażeni i zdeterminowani, lecz jeśli on ich nie znajdzie, znajdą ich zabójcy. Eva zaszyła się w miasteczku na głębokiej prowincji Argentyny. Mimo wszystko Michael ją...

Eva zaszyła się w miasteczku na głębokiej prowincji Argentyny. Mimo wszystko Michael ją odnajduje. I wcale nie jest zdziwiony, że nie jest jedyną osobą, która go śledzi. Teraz musi tylko przekonać Evę, że to on, a nie ten drugi, dba o jej dobro.
Ona jednak zupełnie mu nie wierzy...

źródło opisu: Harlequin, 1999

źródło okładki: zdjęcie autorskie