Okładka książki Nalewki, wina, likiery cz. II

typ
papier
7,22 (9 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Książka jest zbiorem oryginalnych przepisów pielęgnowanych w domach od pokoleń. Być może znajdzie się tu też nalewka przygotowywana przez Was. Autorka pieczołowicie zebrała pomysły wypróbowane przez przyjaciół i miłośników domowej roboty win i nalewek. Wszystkie receptury są sprawdzone, niektóre wymagają nieco większego doświadczenia, niemniej dokładny opis bardzo ułatwia wykonanie.

Gdzie kupić?
Sklep