Nalewki, wina, likiery cz. II

typ
papier
7,1 (10 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Książka jest zbiorem oryginalnych przepisów pielęgnowanych w domach od pokoleń. Być może znajdzie się tu też nalewka przygotowywana przez Was. Autorka pieczołowicie zebrała pomysły wypróbowane przez przyjaciół i miłośników domowej roboty win i nalewek. Wszystkie receptury są sprawdzone, niektóre wymagają nieco większego doświadczenia, niemniej dokładny opis bardzo ułatwia wykonanie.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • Jarosław Grzędowicz
    50. rocznica
    urodzin
    Zły koń! Bardzo zły, niepozytywny koń! Niedobry koń! Znaczy właściwie nie koń, tylko ten, renifer jakiś... Czy daniel... Cholera cię wie. Zły jeleń! Bardzo niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku! Złe okapi! Brzydka żyrafa!
  • Niccolò Machiavelli
    546. rocznica
    urodzin
    Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.
  • George Bidwell
    110. rocznica
    urodzin
    Za dużo myślisz. Spróbuj kierować się sercem. Moja matka mawiała, że sercem prędzej pojmiesz różne sprawy niż umysłem.
  • Cezary Zbierzchowski
    40. rocznica
    urodzin
    (...) nasza kultura stała się kulturą sampli, przetwarzanych w nieskończoność kawałków tego, co było.
  • Nina Garcia
    74. rocznica
  • Jerzy Kosiński
    24. rocznica
    śmierci
    Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba.

Znajdź nas na Facebooku