Jak żyć z rakiem i go pokonać

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Carl Simonton, lekarz z powołania, jest dobrze znany tym, którzy stanęli twarzą w twarz ze śmiertelną chorobą i zdecydowali wbrew wszystkiemu szukać drogi do wyzdrowienia. Jego książka jest podsumowaniem wieloletnich doświadczeń zarówno lekarza, jak i samych chorych, którzy nauczywszy się inaczej widzieć i siebie, i chorobę mogli odzyskać własne zdrowie. Lektura ta zawiera dokładne wskazówki dla każdego, kto chce być zdrowy.

Icing_Sugar | 2015-03-12
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam