Afrodyzjaki wszech czasów

Okładka książki Afrodyzjaki wszech czasów
Małgorzata Caprari Wydawnictwo: Buchmann kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Buchmann
2013-01-30
2013-01-30
afrodyzjaki kulinaria

więcej Więcej

Nic odkrywczego czy nadzwyczajnego. Kilka informacji prosto z internetu poparte kilkoma delikatnymi zarysami "naukowymi" i "historycznymi". Niestety zarówno historia jak i nauka wielokrotnie potwierdziły, że działania opisywane w tej pozycji są co najwyżej efektem placebo. Jednak na plus są "przepisy" na różne potrawy czy koktajle na końcu książki.

• _Wymienię --> twarda okładka
  • Do recenzji
  • _Wymiana na rzecz Kresowiaków - poradniki
  • Ziółka, zdrówko, diety, odnowa
  • Wymienie/sprzedam
  • Dieta i rozwój
  • Literatura gastronomiczna

Dodaj cytat z książki Afrodyzjaki wszech czasów