Wojny dziecięce

Tłumaczenie: Tadeusz Chawziuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowe horyzonty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Baby Wars
83-7120-916-9
rodzina
poradniki

Rodzina to pole bitwy. Chociaż wydaje nam się, że prowadzimy ciche, spokojne i uporządkowane życie, w naszych domach toczy się nieustająca wojna, której sobie nawet nie uświadamiamy. Wojny dziecięce zwiastują nieuchronny koniec rodziny nuklearnej, ujawniając te konflikty, które istnieją w najszczęśliwszych pozornie rodzinach. W tej książce Robin Baker – autor bestsellerowych Wojen plemników –...

W tej książce Robin Baker – autor bestsellerowych Wojen plemników – i Elizabeth Oram łączą najnowsze poglądy na mechanizmy reprodukcji i sukces reprodukcyjny ze swymi niezwykłymi spostrzeżeniami na temat złożonej i ewidentnie perwersyjnej – natury ludzkiego zachowania.

Ta kontrowersyjna, a jednocześnie niezwykle przekonująca książka rzuca światło na najciemniejsze strony życia rodzinnego, ujawnia głębokie genetyczne racje tłumaczące jego pozorny brak racjonalności oraz cel, jaki kryje się za jego pozornie destrukcyjnymi popędami.

Paweł | 2017-05-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane