Wiadomośći o jachtach żaglowych

Wydawnictwo: Alma-Press
8370201954
poradniki

Jest to największa i najpełniejsza monografia wiedzy o jachtach żaglowych, jaka kiedykolwiek ukazała się w Polsce.Obszerna monografia na temat budowy jachtów.Przydatna wszystkim tym, którzy chcą się szkolić na wyższe patenty żeglarskie, bądź tylko pogłębiać swoją wiedzę.Ponad 500 rysunków, wiele tabel i załączników.Zalecana przez Główną Komisję Szkolenia PZŻ do nauki na wszystkie patenty żeglarskie.

| 2012-01-21
ŁukaszGłębocki | 2015-12-10