Rozmowa kwalifikacyjna : jak zdobyć wymarzoną pracę

Tłumaczenie: Arkadiusz Łączek
Seria: 52 Wspaniałe Pomysły
Wydawnictwo: Rebis
Knockout Interview Answers: 52 Brilliant Ideas
9788373019249
poradniki

Podchwytliwe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej już nie będą dla Ciebie problemem - poznaj 52 pomysły na to jak zyskać w oczach pracodawcy. Książki poświęcone rozmowom kwalifikacyjnym są najczęściej pisane schematycznie i naszpikowane radami typu: "Nie przychodź się na rozmowie kwalifikacyjną ubrany w dresy i po wypiciu ośmiu kufli piwa". Rozmowa kwalifikacyjna to książka, która pomoże...

Książki poświęcone rozmowom kwalifikacyjnym są najczęściej pisane schematycznie i naszpikowane radami typu: "Nie przychodź się na rozmowie kwalifikacyjną ubrany w dresy i po wypiciu ośmiu kufli piwa". Rozmowa kwalifikacyjna to książka, która pomoże ci przeniknąć umysł osoby przeprowadzającej z tobą rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu będziesz mógł przewidzieć pytania, które zostaną ci zadane oraz, co ważniejsze, przygotujesz się bez większych problemów do udzielenia najlepszych odpowiedzi. Co sprawia, że jesteś dobrym przywódcą? Czy lubisz ciężko pracować? Dzięki tej książce podchwytliwe pytania nie będą dla ciebie problemem. Dowiesz się, jak banalnie można z nich wybrnąć, zbierając przy okazji kolejne punkty i zyskując w oczach pracodawcy.

Porozmawiajmy o tobie. Jesteś bystry, poważnie myślisz o własnej karierze, której już zdążyłeś posmakować. Ale sama pasja nie wystarczy, więc powodowany ambicją, ciekawością czy też nużącą stabilizacją, szukasz obecnie wskazówek i technik, które pomogą ci wspiąć się wyżej.

Dwie obietnice: Pierwsza - nie będziesz musiał brnąć przez potok słów, ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, natrafić na okruchy mądrości. Druga - nasi autorzy nie będą traktować cię z wyższością, ponieważ wiedzą jak to jest być na twoim miejscu.

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...(?)

Skipper | 2014-12-25