Udręka

Okładka książki Udręka Adrianna Ewa Stawska
Okładka książki Udręka
Adrianna Ewa Stawska Wydawnictwo: Pi Seria: Super kryminał kryminał, sensacja, thriller
Super kryminał
Pi
2012-09-11
2012-09-11
literatura współczesna literatura polska XXI wiek kryminał morderstwo molestowanie mobbing

Okładka książki Królestwo naleśników Adrianna Ewa Stawska, Ludmiła Stawska
Królestwo nale... Adrianna Ewa Stawsk...
Okładka książki Królestwo zup Adrianna Ewa Stawska, Ludmiła Stawska
Królestwo zup Adrianna Ewa Stawsk...

Ciekawa historia z nietypowym zakończeniem. Dobrze się czytało

Ciekawa historia z nietypowym zakończeniem. Dobrze się czytało

Komisarz Lonia Antałowicz zostaje wezwany na miejsce zbrodni. Ofiarą okazuje się być sędzia Sądu Rejonowego Mirella Bączek. Dwie rany postrzałowe oraz znaleziony w pobliżu kobiety krzyżyk rozpoczynają dochodzenie. Antałowiczowi pomagać będzie Czesio Wituła.

Ciekawa zagadka, bardzo poprawny rasowy kryminał, bez przesadnych krwawych opisów. Polubiłam głównych bohaterów, spodobał mi się styl autorki, z pewnością sięgnę po inne jej książki.
Polecam.

Bardzo przyjemnie się czyta, zaskakująca i porywająca. Cechy dobrej książki zaliczone ;)

Krótko, zwięźle i na temat :) Jest morderstwo (a raczej morderstwa),jest śledztwo. Jest mnóstwo postaci i wątków, które pozornie w żaden sposób się ze sobą nie łączą. A kiedy poznajemy rozwiązanie zagadki, jest również to, co w kryminale najważniejsze- oczywiście jest motyw i morderca, ale przede wszystkim- zaskoczenie czytelnika. Chociaż ''Udręka'' jest książką krótką i- za sprawą lekkiego pióra Autorki- przyjemną, to oprócz ciekawej historii i kryminalnej intrygi, zostaje poruszone w niej bardzo wiele ważnych tematów (m.in. mobbingu). Zdecydowanie polecam, warto przeczytać :)

• SERIA...Super kryminał
  • Super Kryminał