Najzwyklejsze w świecie letnie przygody Gustawa Podróżnika

Wydawnictwo: Novae Res
Kamila

Gustaw Podróżnik jest półrocznym bobasem, bardzo ciekawym świata. Podróżuje z rodzicami nad morze, jezioro, do lasu, sklepu z zabawkami, a nawet do kina! Dokądkolwiek się uda, wszędzie doświadcza wielu ciekawych przygód. A jakie niesamowite tajemnice można odkryć we własnym mieszkaniu, podróżując po nim ciężarówką! Nazywam się Gustaw. Mamusia z tatusiem nazywają mnie Podróżnikiem. Nazywam się...

Nazywam się Gustaw. Mamusia z tatusiem nazywają mnie Podróżnikiem. Nazywam się więc Gustaw Podróżnik. Pewnie dlatego, że bardzo lubię podróżować w wózeczku. Mam niebieską czapeczkę na głowie, niebieskie spodenki, niebieskie skarpetki i niebieską bluzeczkę z napisem „Jestem małym urwisem” (wiem, bo rodzice mi przeczytali). Mam niebieskie oczy. Mamusia mówi, że mam „jagodowe oczka”. Pokazywała mi je w lustrze. Śmiesznie wyglądam, takie małe bobo. Ale wszyscy, to znaczy rodzice, babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie powtarzają, że jestem śliczny. Chyba by nie kłamali? Jeszcze nie umiem mówić, bo jestem dopiero półrocznym niemowlakiem, ale opiszę wszystkie moje przygody tak, jak tylko najlepiej potrafię.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!