Piękne Paznokcie

Wydawnictwo: RM
poradniki

Bez względu na to, czy wybierasz się na wytworny bal, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne przyjęcie, zadbane dłonie i piękne paznokcie zawsze dodadzą ci kobiecości i elegancji. W książce przedstawiono projekty zdobień paznokci autorstwa profesjonalnych stylistek. Cekiny, koronki, cyrkonie, fimo, suszone kwiaty i muszle zatopione w żelu ozdabiają paznokcie, sprawiając, że dodają one dłoniom blasku. Kolorowe zdjęcia i opisy poszczególnych etapów pracy umożliwiają wykonanie nawet najbardziej zaawansowanego projektu. W książce zawarto także porady dotyczące pielęgnacji paznokci w domu i salonie kosmetycznym. Opisano budowę i najważniejsze choroby paznokci, a także kolejne kroki wykonania manicure&u, pedicure&u i zabiegu parafinowego. Dowiesz się z niej również, w jaki sposób przedłuża się paznokcie, stosując żel, akryl i fiberglass. Książka adresowana jest zarówno do profesjonalnych stylistek paznokci, jak i wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne i zadbane dłonie.

Joanna | 2010-07-27
Na półkach: Przeczytane, Autorzy polscy

Książka zawiera prawies ame zdobienia na tipsach, z teorii nie byłoi tam nic czego bym nie wiedziała. Świetna dla kogoś kto nic nie wie w tym temacie, a dla osób, które skończyły szkoły kosmetyczne może być inspiracją - bo są tam bardzo ładne zdobienia, mimo ze przedstawione na tipsach.
Żeby przygotowac taką książkę na pewno trzeba się sporo napracować,bo wiadomo że zdjęcia muszą być ładne, między innymi dlatego to kupiłam, żeby zobaczyć jak powinna wyglądać taka książka, a także dla inspiracji, bo jak się już nauczę to będę też tworzyć podobne, może nawet napiszę coś podobnego, bo moich zdjęć jeszcze w necie nie ma.

una_fresa_verde | 2014-03-12
Na półkach: Przeczytane, Prezent