Dengeki Daisy tom 7

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Kurosaki w końcu decyduje się wyznać Teru całą prawdę. Niestety, Akira ma w tym wypadku zupełnie inne plany. Czy knowania chłopaka zniszczą uczucie między naszymi bohaterami?

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

Aithusa22 | 2015-09-10
Przeczytana: 09 września 2015

"Tylko że między bezradnością a bezczynnością nie ma wielkiej różnicy. Jeżeli nic nie zrobisz, nic nie zmienisz. Może trzeba schować męską dumę do kieszeni i dać się komuś poprowadzić za rękę, nawet jeśli trafi się w ten sposób do piekła."

Muszę przyznać, że ten tom był dla mnie najlepszy ze wszystkich. Czytając końcowy rozdział przewracałam kartki z ogromnym stresem zastanawiając się co będzie na końcu. A potem miałam aż łzy w oczach, gdy się tego dowiedziałam... Ten tom naprawdę daje do myślenia i polecam go każdemu, który tak jak ja, chce się zmieniać na lepsze. Trzeba ruszyć z kopyta, a nie stać w miejscu i szukać sobie wymówek. I może to wydawać się śmieszne, ale ja na pewno skorzystam z tych nauk.

Najpierw był śmiech, potem wodospad łez...
Muszę bez dwóch zdań dorwać w swoje łapki kolejne tomy.
Taki dramatyczny koniec 7 tomiku...

książek: 1937
Justyna | 2013-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

Dlaczego to musiało się skończyć w takim momencie? T_T

Kyou | 2013-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Tak się cieszę, że mam okazję czytać dalej! Moja ulubiona manga - zdecydowanie!

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 11 kwietnia 2013

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak w chmurce. Niech Kurosaki wyłysieje! :)

czarna_maggie | 2013-05-31
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Nie lubię mangi ale ten tom znaleziony na biurku siostry pochłonęłam jednym tchem. Zabawna fabuła, ładnie narysowani i zakręceni bohaterowie... Chyba sięgnę po więcej...

Klaudia | 2014-08-27
Przeczytana: 2013 rok