Dengeki Daisy tom 7

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Kurosaki w końcu decyduje się wyznać Teru całą prawdę. Niestety, Akira ma w tym wypadku zupełnie inne plany. Czy knowania chłopaka zniszczą uczucie między naszymi bohaterami?

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

_TOLA_ | 2018-12-27

Jedna z moich pierwszych mang, którą gorącą polecam. Lekki romans z wątkiem kryminalnym. Bardzo wciągająca i interesująca seria.

szarlotka | 2018-04-14

(o tomach 1-7) Teru, zwykła licealistka, straciła w młodym wieku rodziców a później starszego brata. Nie została jednak sama. Wspiera ją tajemniczy Daisy- podobno przyjaciel jej brata- który na jego polecenie ma się nią opiekować. Ma z nim kontakt jedynie za pośrednictwem komórki którą dostała od
ostatniego członka rodziny.
Dziewczyna stara się sama jednak radzić z problemami. A nie na ich mało. Prześladowana przez radę uczniowską przez przypadek wybija szybę. Wtedy do jej życia wkracza szkolny woźny- Kurosaki.

Jakby sprawa nie była wystarczająco skomplikowana jej brat był genialnym programistą i wszyscy myślą że na pewno pozostawił jej coś bardzo cennego.

Brzmi trochę kiczowato, prawda? Jednak im dalej tym lepiej. Tytuł to przyjemny w odbiorze romans wyróżniający się hakerskim tłem.

Zacznę od bohaterów. Nie trudno się domyślić (i mam nadzieję że nikt nie uzna tego za spoiler), że Kurosaki to nasz Daisy. Widać że bardzo dba o dziewczynę, jednak za nic by tego głośno nie...

Jillian | 2015-09-10
Przeczytana: 09 września 2015

"Tylko że między bezradnością a bezczynnością nie ma wielkiej różnicy. Jeżeli nic nie zrobisz, nic nie zmienisz. Może trzeba schować męską dumę do kieszeni i dać się komuś poprowadzić za rękę, nawet jeśli trafi się w ten sposób do piekła."

Muszę przyznać, że ten tom był dla mnie najlepszy ze wszystkich. Czytając końcowy rozdział przewracałam kartki z ogromnym stresem zastanawiając się co będzie na końcu. A potem miałam aż łzy w oczach, gdy się tego dowiedziałam... Ten tom naprawdę daje do myślenia i polecam go każdemu, który tak jak ja, chce się zmieniać na lepsze. Trzeba ruszyć z kopyta, a nie stać w miejscu i szukać sobie wymówek. I może to wydawać się śmieszne, ale ja na pewno skorzystam z tych nauk.

Anna | 2013-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2013

Najpierw był śmiech, potem wodospad łez...
Muszę bez dwóch zdań dorwać w swoje łapki kolejne tomy.
Taki dramatyczny koniec 7 tomiku...

nata27 | 2013-09-06
Przeczytana: 11 kwietnia 2013

cudowna manga, zatopiłam się w niej jak w chmurce. Niech Kurosaki wyłysieje! :)

książek: 1934
Kyou | 2013-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2013

Tak się cieszę, że mam okazję czytać dalej! Moja ulubiona manga - zdecydowanie!

książek: 2061
Justyna | 2013-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

Dlaczego to musiało się skończyć w takim momencie? T_T

czarna_maggie | 2013-05-31
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Nie lubię mangi ale ten tom znaleziony na biurku siostry pochłonęłam jednym tchem. Zabawna fabuła, ładnie narysowani i zakręceni bohaterowie... Chyba sięgnę po więcej...