Karneval #2

Wydawnictwo: Waneko
Karneval
komiksy
raven

Nai dopiero co poczuł się bezpieczny po tym, jak cudem uszedł z życiem gdy nieoczekiwanie został zaatakowany przez niezidentyfikowanego wroga, a już opanowuje go straszny ból. Po badaniu okazuje się, że chłopiec skrywa pewną tajemnicę. Ta wiadomość kompletnie zaskakuje Garekiego. Tymczasem statek, którym podróżują, obiera kurs na główną kwaterę CYRKU.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.pl

Wkp | 2018-10-02
Przeczytana: 06 października 2018

TAJEMNICE WYCHODZĄ NA JAW

Po przeczytaniu pierwszego tomu „Karnevala” nie byłem w pełni przekonany do tej mangi. Teraz, po lekturze ciągu dalszego, moje odczucia o dziwo się nie zmieniły. Wciąż więc waham się z ostateczną jej oceną, i wciąż jestem ciekaw jak rozwinie się dalej. Dlatego z ochotą sięgnę po kolejne części, a póki co mogę powiedzieć, że bawiłem się nieźle i choć nie wszystko mnie kupiło, były momenty, które naprawdę mnie wciągnęły, a nawet bardzo pozytywnie zaskoczyły.

Nai i Gareki trafili do Cyrku, ale to nie oznacza końca ich kłopotów ani rozwiązania kwestii poszukiwań. Kiedy wizja Karoku pozbawia Naia przytomności, na jaw zaczynają wychodzić rzeczy na temat chłopaka, jakich nikt by się nie spodziewał. Odkrycie jego największej tajemnicy sprawia, że Gareki zaczyna traktować go zupełnie inaczej, ale co właściwie oznaczać ona będzie dla rozwoju wydarzeń i naszych bohaterów? I co na nich wszystkich czeka w kwaterze głównej Cyrku, do której właśnie zmierzają?

Całość...

Belcia70 | 2014-09-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2014

Szkoda, że mężczyźni w rzeczywistości nie wyglądają jak Gareki ;) Druga część też mi się bardzo podobała. Warto przeczytać.

Lyzitea | 2014-03-04
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Tyle tajemnic, tyle zagadek do rozwiązania a Nai ciągle się uczy świata..

Dodi | 2013-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2013

Świetna manga! Pełna humoru i fantastycznych bohaterów(szczególnie urzekły mnie owieczki ^^). Jestem całkowicie zauroczona Yogim, Naiem i Garekim :3

Petit Elle | 2013-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2013

Druga część bynajmniej nie zawodzi, a wręcz przeciwnie - cały czas sprawia, że chce się więcej.
Tajemnice nie przeszkadzają, ale dodają smaku i z połączeniem z upartym Gareki'm, infantylnym Yogi'm, niewinnym (?) Nai'em oraz całą załogą Cyrku tworzą mieszankę istnie wybuchową!

WampirkaJustynka | 2013-09-13
Przeczytana: 13 września 2013

Drugi tom jest równie dobry jak pierwszy. A w tym odkrywamy tajemnicę Naia. I oczywiście pojawiają się nowe i zabawne postacie. Polecam !!!

ogniopluj | 2013-09-13
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2013
Przeczytana: wrzesień 2013

Tyle tajemnicy i zagadek w tym wszystkim. Kim tak naprawdę jest Karoku? A Nai? Albo Yotaka? I czego Karoku chce od Garekiego?
Tom jest bardzo dobry. Zabawny, a przy tym pełen tajemnicy. Kreska również jest miła dla oka. Poza tym trzeba przyznać: Nai ma w sobie coś z małego zwierzątka.

Katsumi | 2013-09-11
Przeczytana: 11 września 2013

Jedna z ciekawszych mang, jakie czytałam. Świetne poczucie humoru, nie mogłam powstrzymać się od śmiechu. Yogi jest niesamowity!:)