Autyzm. Jak pomóc rodzinie

Tłumaczenie: Sylwia Pikiel
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Supporting the families of children with autism
978-83-7489-297-1
autyzm
zdrowie, medycyna
Marta Zuzanna

Środowiska naukowe i lekarskie coraz częściej zaczynają dostrzegać napięcia, obciążenia, ale i radości związane z opieką nad dzieckiem autystycznym. Książka ta prezentuje najważniejsze wyniki projektu badawczego przeprowadzonego przez Centrum Oceny i Wsparcia dla Rodzin oraz rozmów z rodzicami i rodzeństwem autystycznych dzieci i młodzieży. Książka „Autyzm. Jak pomóc rodzinie” jest cennym...

Książka „Autyzm. Jak pomóc rodzinie” jest cennym źródłem informacji dla szerokiej rzeszy profesjonalistów pracujących z autystycznymi dziećmi i ich rodzinami, w tym dla nauczycieli szkół specjalnych, pracowników opieki społecznej oraz pediatrów. Zainteresuje również psychologów szkolnych oraz rodziny osób autystycznych.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2010

źródło okładki: http://www.gwp.pl/226,autyzm-jak-pomoc-rodzinie.html

Gripper | 2013-07-07
Przeczytana: 17 września 2004

Jeśli ktoś szuka konkretnych informacji, polecam, choć są lepsze. Ale do czytania, jako całość, jest trudna. Jej język nie porywa.

Thorstein | 2016-10-28
Outcast | 2015-12-14