Koci Świat ASD czyli świat osoby ze spektrum autyzmu

zdrowie, medycyna

Osoby ze spektrum autyzmu często porównują się lub są porównywane do kotów. Tajemnicze, nietowarzyskie, prowadzące samotny tryb życia, chodzące własnymi drogami. Ludzie to istoty stadne, dla których osobowość kota jest czymś obcym. Jak to jest być kotem w świecie ludzi? O tym właśnie opowiada ta publikacja - niezbędne mini kompendium każdego zainteresowanego światem Aspich. Dostępna za darmo...

Dostępna za darmo tu:

źródło opisu: https://www.facebook.com/KociSwiatASD

źródło okładki: https://www.facebook.com/KociSwiatASD

Kamila Krawczyk | 2016-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2016

Bardzo dobra pozycja dla tych którzy nie potrafią zrozumieć dlaczego niektórzy są "dziwni"

monoceros | 2017-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2017