Najnowsze artykuły
Artykuły
Nagroda Nike 2023: Zyta Rudzka laureatkąLubimyCzytać8Artykuły
Wyzwanie czytelnicze Lubimyczytać. Temat na październik 2023Anna Sierant2017Artykuły
Kalendarz wydarzeń literackich: październik 2023Konrad Wrzesiński2Artykuły
Międzynarodowy Dzień Tłumacza – 7 ciekawostek o tłumaczach i tłumaczeniachAnna Sierant92
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Stanley Rosenberg

1
7,1/10
Pisze książki: zdrowie, medycyna
Stanley Rosenberg, specjalista w zakresie terapii czaszkowo-krzyżowej z ponadtrzydziestoletnim doświadczeniem. Przez wiele lat uczył się pod kierunkiem Alaina Gehina, odbywał szkolenia w Instytucie Upledgera, uczestniczył w kursach prowadzonych przez Giorgię Milne, badał zastosowania terapii czaszkowo-krzyżowej w pracy z dziećmi wraz z Benjaminem Shieldem oraz uczestniczył w kursach osteopatii prowadzonych przez Jeana-Pierre’a Barrala. Przez wiele lat prowadził w Danii szkołę, w której uczył integracji strukturalnej, masażu powięziowego, masażu blizn, biomechanicznej terapii czaszkowo-krzyżowej, masażu wisceralnego i biotensegracji.
7,1/10średnia ocena książek autora
58 przeczytało książki autora
238 chce przeczytać książki autora
0fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma

2020
Terapeutyczna moc nerwu błędnego. Praca z ciałem oparta na teorii poliwagalnej
Stanley Rosenberg
7,1 z 45 ocen
307 czytelników 6 opinii
2020
Najnowsze opinie o książkach autora
Terapeutyczna moc nerwu błędnego. Praca z ciałem oparta na teorii poliwagalnej Stanley Rosenberg 
7,1

Fantastyczna książka z ćwiczeniami pomagającymi praktycznie od razu poprawić samopoczucie oraz stan swojego zdrowia! Odejmuję jedną gwiazdkę, ponieważ część teoretyczna w wielu miejscach powtarza się, więc miejscami może być nużąca. Napisana jest jednak prostym językiem, zrozumiałam zarówno dla laika, jak i fizjoterapeutów oraz przedstawicieli innych zawodów medycznych. Polecam!
Terapeutyczna moc nerwu błędnego. Praca z ciałem oparta na teorii poliwagalnej Stanley Rosenberg 
7,1

Książka odkrycie. Kupiłam zachęcona opiniami znajomych, gdy wreszcie znalazła się w moich rękach, zaczęłam powątpiewać, czy zdołam choć część zrozumieć. Udało się, mimo że moja wiedza z anatomii jest, delikatnie mówiąc, skromna. Autorowi udało się w bardzo przystępny sposób przybliżyć ideę teorii poliwagalnej, wyposażając czytelnika w proste techniki samopomocy. To co wyróżnia ją spośród książek traktujących o terapii, bądź autoterapii, to wyraźnie wyczuwalna sympatia do czytelnika. Pozytywny stosunek do ludzi przebija z każdej kartki tej książki. Świetna pozycja, nie tylko dla fachowców, a do tego przyjemność z czytania. Gorąco polecam.