Niesforna Patty

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Ollka

Patty, Conny i Priscilla to pełne szalonych pomysłów, zwariowane przyjaciółki. Stanowią one nierozłączną trójkę, która sprawia, że codzienne szkolne życie na pensji św. Urszuli nabiera kolorów i okazuje się nie być tak nudne, jak mogłoby się początkowo wydawać. Czy dziewczynki wyjdą jednak obronną ręką ze wszystkich psot, kiedy czuwa nad nimi surowa panna Król i inne nauczycielki?

źródło opisu: http://bookmaster.com.pl/ksiazka-niesforna,patty-j...(?)

źródło okładki: https://www.poczytaj.pl/ksiazka/niesforna-patty-jean-webster,20936

ShockinSneakers | 2014-07-27
Argenteuil | 2014-05-05