Patty i Priscilla

Seria: Klasyka
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM

Bohaterki książki, Patty i Prscilla, usiłują przetrwać ostatni rok nauki w żeńskim college u. Nie potrafią jednak dostosować się do rygorów panujących w kampusie. Dotyczy to zwłaszcza Patty, której niekonwencjonalny sposób bycia, figle i wybryki szokują nie tylko wychowawców, ale także szkolne koleżanki. Akcja książki opisującej perypetie obu niesfornych uczennic rozgrywa się w Stanach zjednoczonych u schyłku XIX wieku. znakomita lektura dla sympatyków twórczości autorki Tajemniczego opiekuna oraz tych, którzy dopiero odkrywają urok prozy tej pisarki.

Marta Kilian | 2016-02-15
Przeczytana: 24 września 2015

Zupełnie jak Dzieci z Bulerbyn, tylko dla starszych, już nastolatek. Wesoła, zabawna, beztroskie i swawolne przygody dwóch przyjaciółek. Podejrzewam, że każda dziewczynka chciałaby się uczyć w taki college i mieć takie koleżanki w klasie. To grzeczniejsza wersja Klaudyny Colette.

Olmotka | 2012-01-20

Książka jest dobra,podoba mi się, ale według mnie "Patty"była lepsza. :)

Leelunia | 2012-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2012

Kolejna książka o zabawnych perypetiach Patty i jej przyjaciółek.

Nee | 2016-08-19
Ania_ | 2016-02-16