Powiedz tak

Tłumaczenie: Emilia Kiereś
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powiedz tak". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
The wedding planner's daughter
powiedz tak
Monika

Dwunastoletnia Willa Havisham jest pożeraczką literatury pięknej i wiśni w czekoladzie, a przy tym, być może, największym pechowcem! Czy Willa zdoła wydać mamę za mąż albo zatańczyć z Josephem, chłopakiem swoich marzeń, zanim wszystko się zepsuje... Czy uda jej się naprawić szkody, zanim Stella straci okazję do powiedzenia `tak`?

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/

Zabka | 2016-08-27

Jezu, kocham tę książkę! Czytałam ją ze trzy razy, i zapewne jeszcze nie raz do niej powrócę. Bardzo wiele postaci zdobyło moją sympatię, a główna bohaterka to dopiero! Fajna z niej dziewczyna. :)
OGROMNIE polecam, wspaniała książka i bardzo sympatyczna, strasznie podobało mi się też wstawienie tych cytatów na początku każdego rozdziału.

ZaczytanaOptymistka | 2014-04-27

Książka mądra,momentami smutna,momentami zabawna z dobrze rozwiniętą fabułą.Oryginalny pomysł i świetne wykonanie!
Lekka przyjemna,ale emocjonująca książka na chwilę relaksu!

Karolina99 | 2014-02-10
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Książka miła, lekka. Momentami wzrusza, momentami śmieszy.
Spokojna mieszanka dla niezbyt wybrednych czytelników :)

Emisiek | 2014-01-20

Książka naprawdę cudowna. Czasami naprawdę śmieszne momenty a czasem też romantyczne. Gorąco polecam :D

annemark | 2013-05-05
Na półkach: Przeczytane, Polecam
Przeczytana: 05 maja 2013

Świetna książka, która opowiada o zamknięciu się człowieka na miłość, ale również o tęsknocie dziecka za miłością rodziców. Meg Cabot, autorka książki, opisała uczucia, które towarzyszą człowiekowi po utracie bliskiej osoby. Często tacy ludzie zamykają się w sobie, nie dopuszczają miłości, raniąc przy tym siebie i innych.
"(...)Wznosząc mur, starałbym się przynajmniej dowiedzieć,
Co nim ogradzam,a co od siebie odgradzam (...)"
- Robert Frost, Naprawianie muru
Trzeba jednak pamiętać, że życie jest za krótkie by rozpamiętywać smutki przeszłości.
"Bo znacznie lepiej zapomnieć z uśmiechem,
Niźli pamiętać i być wiecznie smutnym."
- Christina Georgina Rossetti, Pamiętaj

bloodymystery | 2016-12-15
Przeczytana: 13 grudnia 2016

Przyjemna, lekka, na jeden wieczór :)

"Tak. Myślę, że to dobry znak, kiedy ludzie zaczynają rozmawiać ze sobą o swojej przeszłości. Nie wydaje mi się, że człowiek zawracałby sobie głowę opowiadaniem komuś o swojej przeszłości, gdyby nie widział tej osoby w swojej przyszłości."

Quidditch01 | 2016-07-01

Zabawna książka :D