Miętowy pocałunek

Cykl: Tęczowa Piękność (tom 1)
Wydawnictwo: Akapit Press
joly_fh

Abbie zawsze sama komponowała dla siebie przeróżne mazidła kosmetyczne i płyny do kąpieli - czy otwarcie salonu "Tęczowa piękność" to dobry pomysł, aby uratować rodzinę, która znalazła się w tarapatach finansowych? Na szczęście są niezawodni przyjaciele: Ben Summer i przystojny gitarzysta Marco. Czy Abbie i jej siostry czeka gorące lato... a może zbierają się nad nimi burzowe chmury? Dowiesz...

Czy Abbie i jej siostry czeka gorące lato... a może zbierają się nad nimi burzowe chmury? Dowiesz się, czytając następne książki z serii Tęczowa Piękność: Truskawkowe Lato i Jagodowe Życzenia.

źródło opisu: Akapit Press, 2013

źródło okładki: www.akapit-press.com.pl

Miętowy pocałunek to pierwsza część "dziewczyńskiej" serii o przygodach trzech różniących się od siebie sióstr, wśród których prym wiedzie optymistycznie nastawiona do życia Abby. Miłość, moda, kosmetyki, uroda, a przede wszystkim wkraczanie w dorosłe, odpowiedzialne życie.
Czyta się lekko i przyjemnie.Zdecydowanie można polecić zakochanym nastolatkom.

Luna | 2016-03-01
Przeczytana: 29 lutego 2016

Abbie, Saff i Gracie wraz z mamą zmieniają miejsce zamieszkania...:D Przy okazji zmienia się ich styl życia, ale przede wszystkim same bohaterki...:) Poznają nowych, empatycznych przyjaciół, na ich pomoc zawsze będą mogły liczyć...:D Oczywiście nie zabraknie też miłości... <3 W kim zakocha się Abbie i czy to uczucie przetrwa?... Przekonacie się czytając 1 t. serii: "Tęczowa Piękność"!!!! :D Lektura dla każdego, relaksująca, pełna humoru!!!!;)Szczerze naprawdę polecam!!!!! :D Zabieram się za 2 tom!!! ;) :D

martad | 2015-07-02
Przeczytana: czerwiec 2015

Od razu jak zobaczyłam tą książkę i przeczytałam opis, chciałam ją wypożyczyć. Zachęciło mnie też to, że autorką jest Kelly McCain, która napisała świetną serię "To ja Lucy". Książka ta przypadła mi do gustu i na pewno sięgnę po kolejne części, ponieważ Lubię tego typu książki.

ZaczytanaOptymistka | 2014-04-27

Seria "To ja Lucy" Kelly McKain podobała mi się bardziej niż pierwszy tom tej serii.Tutaj główna bohaterka czasami przesadzała.Mimo wszystko historia ciekawa-lubię tego typu książki,bo czasem można oderwać się od rzeczywistości,odczuwając tylko radość(a nie smutek czy złość)z wcielania się w bohatera.Historia jest dość typowa,choć urozmaicona oryginalnymi elementami.Jest w sumie jeden wątek główny(rozwód rodziców i życie po nim)oraz dwa poboczne(miłość i "Tęczowa Piękność")
Polecam!

Dziamsen | 2014-12-23
Przeczytana: 21 grudnia 2014

Bogate, piękne, inteligentne, mające wszystko, czego zapragną.
Z tym już koniec.
Biedne, bez grosza w portfelu, bez pracy, nie mające pieniędzy na czynsz.
Czy widzicie jakąś różnice? Z pewnością. Każdy wolałby być w pierwszej sytuacji. Nikt nie chcę być biedny. Ale taki los.
3 córki i matka + dodatek w postaci Marka :) razem przetrwają wszystkie trudne chwile i rozpoczną życie od początku.

kokusiaaa | 2016-05-01

Książka "Miętowy pocałunek" jak dla mnie strasznie wyidealizowana no ale w końcu jest dla mniejszych osób? Mimo tego że przeczytałam ją w wieku 15-lat spodobała mi się ale nie mogę powiedzieć że "bardzo" Niektóre momenty już poprostu nudziły a koniec jak dla mnie był wręcz przewidywalny.Czytając tą książke nie raz się zaśmiałam :)

| 2013-12-06
Przeczytana: 05 grudnia 2013

Bardzo fajna książka, przyjemnie się czyta :D

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Fajniutka, milutka książka. Umilacz czasu. Sięgnęłam po tę książkę, gdyż czytałam "To ja Lucy" i bardzo mi się podobała cała ta seria. "Tęczowa Piękność" również bardzo mi się podobała. Polecam ją wszystkim potrzebującym lekkiej lektury :DD

Maquarella | 2016-11-26
Przeczytana: 25 listopada 2016