Twój mężczyzna. Instrukcja obsługi dla kobiet

Wydawnictwo: Stapis
poradniki

OSTRZEŻENIE! Pod żadnym pozorem nie powinno się podejmować prób uruchamiania nowego urządzenia typu mężczyzna, lub dalszego użytkowania posiadanego obecnie modelu męskiego bez uprzedniego, uważnego przeczytania zaleceń zawartych w instrukcji. Korzystając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obsługi, powinnaś, szanowna właścicielko/użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkiego co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć (i kilka rzeczy, których pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie typu mężczyzna i czego się możesz po nim spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać

wiech | 2015-10-18
Przeczytana: 18 października 2015

Książeczka zapewne miała śmieszyć.
Mnie te prostackie dowcipy nie bawiły.
Nawet nie chciało mi się potraktować jej z przymrużeniem oka.
Szkoda czasu ! (moim zdaniem)

Katherina87 | 2012-11-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradnik

Ostrzeżenie!
Nie zastosowanie się do powyższego może spowodować całkowitą utratę gwarancji na szczęśliwy, długoterminowy związek z wybranym modelem męskim i/ lub doprowadzić do poważnych rozczarowań i niespełnionych oczekiwań odnośnie tego, co obejmuje wykaz podstawowych możliwości i zakres działania przeciętnego modelu męskiego.
Jednak korzystając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obsługi, powinnaś, szanowna właścicielko/ użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkiego co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć (i kilka rzeczy, których pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie typu mężczyzna i czego się możesz po nim spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać.

Madelaine | 2015-09-15
Przeczytana: 15 września 2015

Przeczytane z szybkością błyskawicy.
Uśmiałam się tak, że w pewnym momencie zaczęły mi łzy lecieć, na szczęście nie z rozpaczy.
Polecam serdecznie w celach rozweselających.

domka14 | 2014-09-17
Przeczytana: 17 września 2014

Mini książka w której więcej jest opisów niż instrukcji. W głównej mierze porady przeznaczone są dla zamężnych kobiet.

olkam | 2016-08-04
Na półkach: Przeczytane, 2016