Savoir-vivre. Podręcznik dobrych manier

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
poradniki

Obszerna publikacja dotycząca zasad zachowania sie w różnych sytuacjach życiowych. Zachowanie się w pracy, przy stole, wśród przyjaciół, w rodzinie, w sytuacjach oficjalnych i prywatnych. Publikacje uzupełniają dowcipne rysunki Janusza Stannego.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/90341/savoirvivre...(?)

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/

November-Rain | 2016-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2016

Przydatny podręcznik. Można się z niego dużo dowiedzieć na temat tego,jak zachować się w konkretnych miejscach,sytuacjach.
Jednocześnie myślę,że niektóre zasady są mocno przesadzone.

Martyn | 2014-04-07
Przeczytana: kwiecień 2014

Ile podręczników do Savoir-vivre'u, to tyle wersji etykiety. Książka ta odróżnia się znacząco od tych sztucznych uśmiechów pani Kwaśniewskiej, która okupuje półki w Empiku. Jednak jedyne co można zarzucić tej pozycji, że brakuje rozdziału poświęconego ubiorowi. Po drugie, brakuje podstawowych fotografii takich najprostszych rzeczy, jak zastaw, sztućców etc. Zwłaszcza mężczyźnie ułatwiłoby to trochę zaznajomienie się z tematem. :P

charakternik | 2016-11-21
Orcrist | 2016-03-07