śmieszny brzuszek

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Autorka, gwiazda amerykańskiego show businessu, nie udaje, że ciąża jest sielanką i doskonałym spełnieniem naturalnych predyspozycji kobiety. Książka jest gloryfikacją macierzyństwa i ukłonem w stronę kobiet, które nie mają już ochoty czuć się jak żywe inkubatory, ale również w ciąży chcą być atrakcyjnymi, kochającymi i kochanymi kobietami, pomimo bólów pleców, hemoroidów, rozstępów i wysypki.

AuroraBorealis | 2015-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2015

Chociaż na dzień dzisiejszy nie jestem w ciąży to postanowiłam w końcu przeczytać tę książeczkę, (którą dostałam od rodzinki już jakiś czas temu), a wtedy kiedy była mi potrzebna po prostu o niej zapomniałam
i tu pojawiła się właśnie "demencja ciążowa" :D.

Autorka Jenny McCarthy to była modelka, aktorka oraz play mate, która opisuje w niej swoje przeżycia i dolegliwości związane z ciążą bez zbędnego owijania w bawełnę, szczerze i dobitnie aż do bólu i na dodatek z uśmiechem na ustach.

Każda kobieta jest inna i każda może przechodzić oczekiwanie na swoje maleństwo w inny sposób i nie mieć tych wszystkich dolegliwości typowo ciążowych naraz, które tutaj są wspomniane na wesoło m.in. burza hormonalna, problemy z pęcherzem, bóle pleców, kłopoty z cerą, cellulitem, rozstępami, obrzmiałe piersi a na samym porodzie skończywszy.

Książkę można potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Ja niejednokrotnie czytając ją myślałam, że autorka to typowa blondynka (co ciekawe ona sama nie ma...

Ewa | 2011-04-05
Przeczytana: 2008 rok

momentami trudno powstrzymać się od głośnego śmiechu. Czyta się migiem:) Polecam wszystkim ciężarówkom;-)

Iwona | 2011-02-15
Na półkach: Przeczytane, Mam
Przeczytana: 15 kwietnia 2009

Jeśli jesteś w ciąży to MUSISZ przeczytać tą książkę. To nie jest ambitna, mądra książka z dobrymi radami, ale to, o czym ciężarne kobiety nie powiedzą głośno, bo im nie wypada i powinny się cieszyć że są w tym błogosławionym stanie. Błogosławieństwo błogosławieństwem, ale jak chce Ci się zwymiotować własny żołądek, albo twoje kostki wyglądają jak dwie Kolumny Zygmunta, to już nie wypada się odzywać...? McCarthy z prostotą opisuje to co czujemy w ciąży i za to ją pokochacie. POLECAM!

myrcha | 2016-09-12
Na półkach: 2016, Przeczytane