Wspaniali ludzie. Jak znaleźć i zatrzymać ludzi, którzy wnoszą w twoje życie radość

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Wydawnictwo: Rebis
Attracting terrific people
83-7120-595-3
Czytam

Dowiedz się jak być wspaniałym człowiekiem, dla ludzi, którzy żyją wokół nas. Jeśli chcesz, by otaczali cię wspaniali ludzie, najpierw sam musisz stać się jednym z nich. W tej niezwykłej książce Lillian Glass pokazuje, jak można osiągnąć ten cel i wypełnić swe życie wspaniałymi ludźmi, którzy przyniosą szczęście i pomogą spełnić marzenia. Dzięki niej poznasz nowe sposoby porozumiewania się z innymi, nauczysz się, jak przezwyciężyć nieśmiałość, pozbyć się depresji, a co najważniejsze – jak być wspaniałym człowiekiem, dla ludzi, którzy żyją wokół nas. Doktor Lillian Glass jest znaną w USA specjalistką w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Prowadzi praktykę w Beverly Hills oraz podróżuje z odczytami po całym świecie. Jest autorką wydanych przez Dom Wydawniczy REBIS Toksycznych ludzi, którzy są antytezą Wspaniałych ludzi.

Wojciech | 2016-06-12

Znowu ta Pani ekspert z USA - Jezu... do końca życia zapamiętam to nazwisko. NIE!!!

Basia | 2017-02-16
biankas | 2016-09-30