Zgłosuj na książki roku 2017

Sztuka bycia singlem

Tłumaczenie: Marcin Dorosz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Charyzma". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sensus
The Art of Living Single
978-83-246-1768-5
poradniki
Michał

Brawurowe życie singla Jak poszerzyć grono przyjaciół i pielęgnować te przyjaźnie? Jak omijać emocjonalne doły i nastrajać się pozytywnie? Jak spędzać wolny czas i nie zmarnować żadnej godziny? Jak kochać, być kochanym i nie dać się zranić? Jak zaplanować bezpieczną przyszłość i wiele więcej? Sing(iel) sing(iel) nazywają go Singlem być - jak to łatwo powiedzieć... Co można zrobić z tym...

Brawurowe życie singla

Jak poszerzyć grono przyjaciół i pielęgnować te przyjaźnie?
Jak omijać emocjonalne doły i nastrajać się pozytywnie?
Jak spędzać wolny czas i nie zmarnować żadnej godziny?
Jak kochać, być kochanym i nie dać się zranić?
Jak zaplanować bezpieczną przyszłość i wiele więcej?
Sing(iel) sing(iel) nazywają go

Singlem być - jak to łatwo powiedzieć... Co można zrobić z tym stanem rzeczy (i ducha)? Pomysłów jest kilka:
a) wpaść w panikę, zacząć histeryzować i płakać nad swoim losem;
b) pogodzić się z faktami, spędzając wieczory na oglądaniu seriali i pogryzaniu popcornu;
c) wreszcie docenić fakt, że jesteś wolny, nic nie ogranicza twojego rozwoju i nikt nie przeszkadza Ci dobrze się bawić.

To, jak będzie wyglądać Twoje życie, zależy od Ciebie. Sam sobie jesteś sterem, żeglarzem, okrętem. Możesz zrealizować nawet najśmielsze plany. Nikt nie zmusi Cię do siedzenia w kapciach przy kominku, kiedy wokół czai się tyle możliwości. Zapytasz pewnie, jakież to okazje nie mogą się doczekać, byś je złapał i wykorzystał, albo jak masz to zrobić. To prostsze, niż myślisz. Na początek - zaznacz wyraźnie punkt c) i ruszaj śmiało do boju, ponieważ...

Ta książka powstała po to, by być Twoim przewodnikiem, elementarzem szczęśliwego singla i kieszonkową biblią w jednym. Dzięki niej odnajdziesz odpowiednie dla siebie strategie, wprowadzisz w życie śmiałe plany i zaczniesz kształtować swoje istnienie w taki sposób, by rzeczywistość mogła wreszcie sprostać Twym wymaganiom.

źródło opisu: http://sensus.pl/ksiazki/sztuka-bycia-singlem-mich...(?)

źródło okładki: http://sensus.pl/okladki/326x466/artsin.jpg