Zgłosuj na książki roku 2017

Wojtek

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

JustynaM | 2012-11-11
Przeczytana: 03 listopada 2012

Książka "Droga Reiki" jak sam auto pisze to praktyczne vademecum wiedzy o metodzie Reiki. Napisana jest dostępnym językiem, przydatna zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych praktyków.
Książka oprócz podstaw teorii metody Reiki, historii przedstawia też dużo praktycznych przykładów zastosowań i sposobów wykorzystania tejże metody w codziennym życiu. Naprawdę warto ją mieć w swojej biblioteczce. Gorąco zachęcam przeczytać, bo warto.

MLB | 2014-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2014

Serdecznie polecam tę pozycję na temat teorii i praktyki Reiki. Jest to jedna z niewielu ( lub jedyna) pozycja napisana w sposób faktycznie rzetelny, wyczerpujący, bez "świetlistych" naleciałości. Odważę się powiedzieć - w sposób "niekomercyjny":)
Warto mieć na półkach, warto do niej wracać.
Czekamy na nowe uzupełnione wydanie!

QueenM | 2015-01-14
Przeczytana: sierpień 2013

Jeśli chcecie się dowiedzieć "jak to działa" polecam zapoznać się z teorią, jeśli chcecie zacząć praktykować- najlepiej udać się do ZAUFANEGO Mistrza Reiki.

Artur Socha | 2012-11-21

Książka napisana bardzo przystępnym językiem, bez niepotrzebnego teoretyzowania. Znajduje się w niej sporo informacji które nie tylko pozwolą przypomnieć sobie zasady pracy z Reiki, ale także poszerzyć swoją wiedzę. Jest to swoiste Vademecum, i dotychczas najlepsza książka na ten temat którą czytałem.
Na plus:
- multum informacji