Huna: jak wykorzystać starożytną wiedzę tajemną we współczesnym świecie

Tłumaczenie: Mariusz Cecuła
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Umysł bez granic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Huna-Praxis
joanka7

Autor pragnie zapoznać czytelnika ze starożytnym systemem psychologiczno-religijnym, zwanym Huną (Tajemnicą), a odkrytym przez M.F. Longa na Wyspach Hawajskich. System ten to nie tylko wiedza i praktyka, ale również sposób życia. Huna stanowi w życiu wielką pomoc. Dzięki zastosowaniu się do jej wskazówek i pojęć możemy doprowadzić do wielu pozytywnych zmian, szczególnie w naszych stosunkach z innymi ludźmi. Żyjąc według przewodniej myśli Huny: `Nigdy nie krzywdzić, zawsze pomagać` - możemy osiągnąć szczęście, harmonię i poczucie celowości.
Henry Krotoshin został uznany przez Międzynarodową Organizację Huny (Huna Research Inc.), założoną w 1945 roku w USA przez M.F. Longa, za nauczyciela i praktyka Huny. Jest jej oficjalnym przedstawicielem w Europie oraz kierownikiem placówki Huna Forschungs-Gesellschaft w Zurychu. Jako mówca i nauczyciel Huny cieszy się międzynarodowym uznaniem. Prowadzi wykłady i seminaria w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i USA. Pisze na podstawie własnego doświadczenia, ponieważ praktykuje Hunę na co dzień.

Amaranta78 | 2013-03-03
Przeczytana: 03 marca 2013