Mądrość Ewangelii

Tłumaczenie: Bruno Adam Gancarz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
La sapienza del Vangelo. Per un rinnovamento nelo Spirito
religia
mech

Ta wyjątkowa książka określana jest przez wielu jako dwudziestowieczne O Naśladowaniu Chrystusa. W Europie miała już kilkadziesiąt wydań a sprzedaż jej przekracza już kilkaset tysięcy egzemplarzy! Została napisana dla Ciebie, abyś starał się rozwiązywać swoje problemy w świetle Mądrości Boga. Ceń sobie tę książkę. Napisana została na kolanach. Niech stanie się dla Ciebie doradcą, przyjacielem, zwiastunem nadziei. Czytaj ją, rozmyślaj z niej, uczyń ją normą swego życia. Ta książka pomaga żyć!

Napisał ją ktoś, kto jak ty przeżył te same problemy i starał się je rozwiązać w świetle wieczności, traktując jako cenny skarb zasady postępowania świętych, którzy żyli na tym krótkim ziemskim wygnaniu z umysłem i sercem skierowanym ku niebu.
Stronice te, nie umniejszając wartości twych doczesnych obowiązków, pragnęłyby, abyś zaczął przeżywać prawdziwe wartości życiowe. Ukażą ci drogę życia i nauczą cię ścieżki mądrości; mądrości Ewangelii i życia. Staraj się wejść w samego siebie i usiłuj wznieść się duchem ponad rzeczy przemijające.
Nie znajdziesz w tej książce wzniosłych słów czy przekonywujących traktatów ludzkiej mądrości, ale orędzie Boskiej Mądrości objawionej przez Ducha.
Obyś mógł nauczyć się z tych stronic prawdziwej mądrości, mądrości serca, sądzę bowiem , że kto nie kocha, nic nie wie.

źródło opisu: http://www.bratnizew.pl/index/szczegoly/256/madros...(?)

źródło okładki: http://www.bratnizew.pl/index/szczegoly/256/madros...»

JessicaJones | 2017-10-21

Jak spojrzeć na swoje życie przez pryzmat Ewangelii? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

| 2018-03-13
Przeczytana: grudzień 2008