Kamasutra współczesna z ilustracjami

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Kama Sutra moderno ilustrado
życie seksulane, kamasutra
poradniki

Kamasutra to po dzień dzisiejszy jeden z najważniejszych poradników erotycznych. Powstała w Indiach, między III a V wiekiem naszej ery. Chociaż obyczajowość epoki, której wyrazem jest ten starożytny traktat, różni się bardzo od naszej, akceptowanej w świecie zachodnim, to wyłożone tu zasady sztuki miłości mają charakter uniwersalny, a bezpośredniość i naturalność opisów erotycznych nieodparcie fascynują, inspirują i pobudzają zmysły milionów kochanków współczesnychCzerpiąc z oryginalnej Kamasutry, opracowaliśmy nowy, śmiały, inspirujący poradnik miłości Kamasutrę współczesną która jest bezcenną lekcją zmysłowych rozkoszy i pokazuje, jak cieszyć się seksem, odkrywać tajemnice ciała partnera, wspólnie szukać nowych pomysłów i troszczyć się, aby żar miłości fizycznej nigdy się nie wypalił. Poradnik ten bogato ilustrują piękne wyraziste zdjęcia. z tej książki dowiesz się między innymi: Jak wzbudzić pożądanie partnera i jak go uwieść Jak uaktywnić energię podczas seksu Jakie są techniki pobudzania stref erogennych Jak szeroka jest gama pozycji seksualnych Jak osiągnąć i wzmocnić orgazm Jak rozumieć ciało partnera i dostrzegać jego potrzeby Jak poznawać własne ciało i nie wstydzić się otwartości Jak dbać o bezpieczny seks Jakie są mikstury, maści i gadżety urozmaicające seks