Tajemnice prawdziwych zdobywców

Peak Performance Principles For High Achievers
83-85881-61-1
poradniki
Fisses

Czy ośmielasz się zaryzykować sięgnięcie po swój pełny potencjał? Jeśli tak, to bądź gotów do wspinaczki na najwyższe szczyty z Johnem R. Noem, który zabierze cię na Matterhorn sukcesu... w podróży zaczynającej się od pojedynczego kroku. Pozwól, by autor tej książki był twoim przewodnikiem i poprowadził cię krok po kroku na górę twoich marzeń. Nauczy cię wykorzystywać umiejętności i tajemnice...

Pozwól, by autor tej książki był twoim przewodnikiem i poprowadził cię krok po kroku na górę twoich marzeń. Nauczy cię wykorzystywać umiejętności i tajemnice wszystkich wielkich zdobywców.

źródło opisu: OKŁADKA

źródło okładki: scan

EwaWu | 2016-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Zaczęłam znajdować na domowych półkach różne dawno zapomniane książki i zgłębiam je po kolei, mimo że po niektóre z nich pewnie nie sięgnęłabym w księgarni. Lecz jako że domowa biblioteka rządzi się innymi prawami, sięgnęłam po to, co obawiałam się, że będzie typowym poradnikiem, od których dostaję mdłości.

Mdłości nie dostałam. Mało tego - wciągnęło mnie to dziełko! Poradnik może to i jest, lecz sfabularyzowany, przemieszany w konwencji z opowiadaniem podróżniczym, dzięki czemu staje się o wiele ciekawszy i przyjaźniejszy w odbiorze od typowej literatury doradczej. Ponadto autor sam odżegnuje się od promowania typowo amerykańskiego, nowoczesnego przypisywania wszystkich ludzkich sukcesów pozytywnemu myśleniu i afirmacjom (właśnie dzięki temu można uniknąć mdłości). Przejawia o tyle zdroworozsądkowe myślenie, że zachęca przede wszystkim do ciężkiej pracy, lecz zgrabnie wpasowuje ją w metodę małych kroczków i proponuje garść dość ciekawych technik motywacyjnych. Wprawdzie nawet do...

kalinosia | 2013-11-19
Przeczytana: 01 sierpnia 2013

Dzięki tej książce, zaczęłam spełniać swoje małe i duże marzenia oraz dążyć do pogłębienia wiary. Podoba mi się to, że autor przedstawia swoją sytuację, opisuje swoje życie. Dzięki temu wiem, co ja powinnam robić

mariola | 2016-10-27
LuluKB | 2016-05-07