Sennik Egipski

Wydawnictwo: Ex Libris

Jak daleko sięgamy wstecz do historii człowieka i jego życia, tak daleko sięgamy również do dwóch rodzajów naszych przeżyć i doświadczeń: na jawie i we śnie. Sny i ich interpretacje zawsze fascynowały ludzi i już przed tysiącami lat starali się oni tłumaczyć czym są sny i jak możemy je interpretować. Dzisiaj każdy może sam tłumaczyć swoje własne sny. Pomoże w tym Sennik egipski, w którym znajdziemy 2200 haseł, związanych z pojęciami i zjawiskami, najczęściej pojawiającymi się w naszych snach.

źródło opisu: Exlibris, 2005

źródło okładki: Zdjęcie autorskie