Wojna w dolinie Bobru. Bolesławiec – Lwówek Śląski – Jelenia Góra w 1945

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Śląsko-łużyckie bitwy i kampanie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Archiwum - System
978-83-925212-8-0
historia
Matacz

„Wojna w dolinie Bobru. Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Bolesławiec 1945” – to szczegółowy opis wydarzeń do jakich doszło pod koniec drugiej wojny światowej. Autorzy, książki nie tylko ukazują nieznane dotąd fakty i epizody, ale także obalają szereg mitów i stereotypów powielanych w dotychczasowych wydawanych publikacjach.

źródło opisu: http://www.archiwum-system.pl

źródło okładki: http://www.archiwum-system.pl