Przedstawienie musi trwać. Życie Freddiego Mercury'ego

Wydawnictwo: Britannica Press
The show must go on. The Life of Freddie Mercury
838536515X
Ewelka

W listopadzie 1991 roku świat zaszokowała wiadomość o śmierci najbardziej niesamowitej i uwielbianej gwiazdy muzyki pop. Freddie Mercury, który połączył wyjątkowy talent muzyczny z niezwykłym stylem scenicznym, był filarem Queen, jednej z największych grup rockowych wszech czasów. Przedstawienie musi trwać opowiada historie nieśmiałego chłopca z Zanzibaru, który stał się niekwestionowanym...

Przedstawienie musi trwać opowiada historie nieśmiałego chłopca z Zanzibaru, który stał się niekwestionowanym królem muzyki pop. Zawiera wywiady z przyjaciółmi i współpracownikami Mercury'ego oraz dwiema kobietami jego życia. Rozstrzyga kwestie bulwersującą wszystkich fanów: dlaczego Freddie nie chciał mówić o AIDS.

Biografia Freddiego jest fascynującą opowieścią o człowieku, który już za życia stał się legendą.
Żaden fan Queen nie obejdzie się bez tej książki.

źródło opisu: okładka ksiażki

źródło okładki: google

zlewson | 2016-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2016

Trudno ocenić samą książkę, bo opisywana postać jest naprawdę niezwykła.
Ale na pewno ogromna zasługa autora, że zrobił wszystko, żeby porozmawiać z osobami, które, przynajmniej w jakimś momencie były blisko bohatera.

IvanG | 2017-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2017