Boże pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału!

Wydawnictwo: eSPe
God Help me! These People Are Driving Me Nuts!
poradniki
Paula

"Naucz się ,jak żyć i pracować z trudnymi ludzmi,zachowując pokój i równowagę duchową. Twój małżonek doprowadza cię do furii,dzieciaki szaleją,szefowi chyba już kompletnie odbiło-bywają takie dni,kiedy nam się wydaje,że otaczający nas ludzie robią ,co mogą aby uprzykrzyć nam życie.Jak odpowiedzieć w takich sytuacjach na wezwanie do miłowania innych tak,jak Bóg umiłował nas? Boże ,pomóż mi! Ci...

Boże ,pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału! to napisany z humorem,praktyczny poradnik,doskonale łączący podejście psychologiczne z perspektywą wiary i wrażliwością religijną.Stosując techniki stworzone przez Grega Popcaka na bazie jego wieloletniego doświadczenia zawodowego jako terapeuty,dowiesz się, w jaki sposób:
. uzdrowić swoje relacje z innymi
. radzić sobie z osobami destrukcyjnymi,które nie chcą się zmienić,
.wyznaczać innym zdrowe granice, nie raniąc ich,
.kochać samego siebie tak,jak kocha cię Chrystus."...

źródło opisu: tolle.pl

13bpm | 2017-03-25