Wybierz swoją dietę

83-7298-918-4
dieta
zdrowie, medycyna
Aga CM

"Wybierz swoją dietę" to ksiązka, która propnuje czytelnikom ponad pięćdziesiąt najbardziej znanych i efektywnych diet. Autor nie tylko prezentuje w sposób syntetyczny, jak i praktyczny dana dietę, ale także analizuje jej zalety i wady. Ostrzega, kiedy nie powinniśmy jej stosować, i podaje warunki, kiedy możemy zdecydować się na jej stosowanie. Podstawowym celem książki Zbigniewa Wróbla jest umożliwienie czytelnikowi wyboru najwłaściwszej diety dla siebie.

źródło opisu: www.zysk.com.pl

źródło okładki: www.zysk.com.pl