Szósty zmysł, nr 2

źródło okładki: skan własny

Tsukiko | 2012-08-26
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Intrygujące. Sięgnęłam po ten magazyn z dużą dozą ciekawości, ale i dystansu, bo muszę przyznać, że niektóre artykuły, szczególnie mam tu na myśli "UFO w sztuce chrześcijańskiej", były nieco naciągane, ale i tak pismo jest dobre.

Wkp | 2012-07-27

Pierwszy numer przyjąłem dość ciepło, choć nie bez krytycyzmu. Nie podobał mi się szata graficzna, podejście do niektórych tematów zbyt bezkrytyczne... Po drugi numer sięgnąłem jednak bez wahania. I muszę przyznać, że dostałem więcej niż sie spodziewałem.

Po pierwsze szata graficzna jest dużo lepsza.Po drugie, artykułu zostały wzbogacone o dozę autokrytycyzmu czego najlepszym przykładem jest "Zrobieni w trąbę jerychońska" ukazujący mistyfikacje związane z dziwnymi dźwiękami z całego świata. A po trzecie różnorodność tematyczne stała się jeszcze większa i dzięki temu więcej osób znajdzie coś dla siebie.

Nie jest jednak idealnie. Wciąż można by poprawić grafikę i jeszcze dodać autokrytycyzmu, a przede wszystkim poprawić jakość papieru, ale nie zmienia to faktu, że po pismo warto sięgnąć jeśli lubi się podobną tematykę.