Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Wydawnictwo: Illuminatio
Your Soul’s Gift
Bożena

Niniejsza książka to dar Twojej duszy. Dzięki niej oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało oraz uwolnisz się od cierpienia i traumy. To już druga książka Roberta Schwartza – po Odważnych duszach – która zgłębia tematykę zaplanowanych przed narodzinami doświadczeń. Tym razem autor zmierzył się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawił historie osób, które przeżyły takie traumy, jak:...

To już druga książka Roberta Schwartza – po Odważnych duszach – która zgłębia tematykę zaplanowanych przed narodzinami doświadczeń. Tym razem autor zmierzył się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawił historie osób, które przeżyły takie traumy, jak: samobójstwo, choroba psychiczna, poronienie, aborcja czy gwałt, oraz przeanalizował je, bazując na informacjach przekazanych z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów.

Świadomość, iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń, może wydawać się przerażająca i trudna do zaakceptowania. Ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom, które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń, uzdrowisz swoje rany – głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności czy gniewu.

Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia w Twoim życiu mają sens. Nie są karą od Boga ani dziełem przypadku. To, co Ci się przytrafia, kieruje Twoją uwagę na emocje, z jakimi powinieneś się zmierzyć w tym wcieleniu, na Ziemi. Prowadzi również do głębokiego zrozumienia siebie oraz buduje ścieżkę przebudzenia i oświecenia.

Przyjmij tę uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza zaplanowała jeszcze przed Twoimi narodzinami. Pozbądź się poczucia winy i napełnij miłością, zrozumieniem oraz współczuciem wobec samego siebie. Uzdrów się, a odkryjesz, że jesteś najdzielniejszą z istot, która miała odwagę wcielić się w ziemskim wymiarze i zaplanować sobie tak traumatyczne zdarzenia.

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO Łukasz Kierus, 2013

źródło okładki: www.illuminatio.pl

Mirosława | 2018-11-30
Przeczytana: 24 listopada 2018

Czytanie tej pozycji było dla mnie ekscytujące i skłaniało wielokrotnie do zatrzymania się i przemyślenia niektórych kwestii. Bardzo odpowiadał mi format książki i duża, wyraźna czcionka. Jedynym minusem jest szary papier i skromna oprawa graficzna. Bardzo przyjemna dla oka okładka zachęca do zajrzenia do wnętrza. Łatwy sposób przekazywania wiedzy, narracyjny styl pisarski uprzyjemnia spędzone z nią chwile. Jednak sprawy w niej zawarte mogą być dla niektórych trudne do przyjęcia, gdyż świadomość wielu z nas została ukształtowana według pewnych standardów i stereotypy myślowe, które mogą blokować na taką odkrywczą wiedzę. Z pewnością trzeba do niej podejść z otwartym sercem i umysłem oraz z chęcią dowiedzenia się więcej o sobie i świecie. Nie jest to łatwa lektura, mimo że czyta się ją wyśmienicie.
Polecam każdemu! Uważam, że każdy powinien ją przeczytać!

Aneta | 2017-08-11
Przeczytana: sierpień 2017

Polecam bardzo.

Ta książka rzeczywiście jest podarunkiem duszy. Podobnie jak pierwsza część pt 'Odważne dusze" pomaga spojrzeć na nasze dramatyczne przeżycia i traumy przez pryzmat koncepcji planowania przedurodzeniowego, a co za tym idzie z szerszej, jakże uzdrawiającej perspektywy. Autor skupił się tutaj na szczególnie trudnych doświadczeniach życiowych takich jak gwałt, samobójstwo kogoś bliskiego, choroba psychiczna, poronienie czy aborcja. Jednak jest to książkach nie tylko dla tych, którym na swej ścieżce przyszło się zmierzyć z takimi traumami. Jeśli sie bowiem czyta uważnie jest tutaj mnóstwo niezwykle cennych wskazówek, słów wypełnionych ciepłą uzdrawiającą energią, która po prostu porusza naszym sercem i wnika gdzieś glęboko w nas, czyniąc miejsce dla nowego spojrzenia, oswojenia trudnych emocji i takiego cichutkiego przetransformawoania tego co trudne i bolesne w coś wartościowego.. Ta ksiązka jest jak światło w ciemności, jak kubek żrodlanej wody na środku pustyni i jak cieply piecyk...

Alcaria | 2016-05-19
Przeczytana: 18 maja 2016

Przeczytana jednym tchem. Wspaniałe podsumowanie moich życiowych doświadczeń i płynących z nich wniosków. Bardzo cenna pomoc dla osób o świadomości na pewnym etapie. Polecam poszukującym.

Karlota | 2014-11-22
Przeczytana: 21 listopada 2014

Ta książka zawiera piękne i wartościowe przesłania podczas różnych sesji channelingu. Z pewnością może pomóc wielu ludziom, którzy wierzą w reinkarnację. POLECAM :-)

Juliab3 | 2014-01-19
Przeczytana: wrzesień 2013

Problemy, kłopoty i tragedie spotykają wszystkich, ale co jeśli sami się na nie zgodziliśmy? Według Roberta Schwartza dusza każdego z nas przed urodzeniem zaplanowała sobie życie tu, na Ziemi. Nakreśliła plan, uwzględniając na swojej drodze różnego rodzaju tragedie: od śmierci kogoś bliskiego, po wypadek, kalectwo czy nawet gwałt. Czemu to miało służyć? Przede wszystkim, pokonaniu własnych słabości, zrozumieniu targających nami emocji i zdobyciu nowego doświadczenia. W tę teorię można wierzyć lub nie, jednak autor „Daru duszy” pragnie uświadomić czytelnikowi, że ten nie powinien przyjmować roli ofiary, ponieważ problemy, na które się natyka, mają o wiele głębszy sens.

„Dar duszy” jest książką nietypową, ponieważ ma nie tylko trochę większy format, niż te zwyczajowo wydawane publikacje, ale także traktuje o koncepcji, która zmienia całkowicie sposób patrzenia na świat i swoje życie. Jest ona również niezgodna z wiarą katolicką, chociażby ze względu na jej podstawowe fundamenty,...