Sztuka całowania. Wydanie II

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Moc małego pocałunku * Sprawi, że rozkochasz w sobie upatrzoną ofiarę * zapewni Tobie i drugiej osobie niebiańską przyjemność * Może stać się pierwszym krokiem do czegoś więcej Potrafisz to zrobića A Ty całuj mnie, to taka piękna gra Paweł Kukiz Pocałunki, buziaczki, cmokasy. Te ulotne chwile przyjemności. Czy działają według jakichś zasada Czy można nauczyć się tej radosnej sztuki z książkia Jeszcze jak! Niektórzy z nas są perfekcyjnymi &„,całowaczami&”,, inni

Itam | 2016-02-17
litpawel | 2015-07-28