One To Keep

Cykl: Nights in Bliss, Colorado (tom 3)
Wydawnictwo: Siren Publishing
One To Keep
angielski
jasnastrona

Stefan Talbot let Jennifer Waters run from him once. He knew she was far too young for him, but he kept a watchful eye on her, protecting her from afar. When she’s arrested for a crime she didn’t commit, Stef knows the time has come to get close again. Jennifer ran from Bliss only to find herself in hot water in Dallas. She’s longed to return to Bliss, but not in handcuffs. The only thing she...

Jennifer ran from Bliss only to find herself in hot water in Dallas. She’s longed to return to Bliss, but not in handcuffs. The only thing she longs for more than her mountain home is the man she ran from—Stef Talbot.

In the middle of the Winter Festival, Stef and Jen find themselves fighting for their love and their lives because danger has followed them back to Bliss.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/10682938-one-to-keep

źródło okładki: http://www.sophieoak.com/onetokeep.html

Lilah | 2013-01-16
Przeczytana: 20 lipca 2012

Stefan Talbot już raz pozwolił uciec od siebie Jennifer Waters. Wiedział, że jest dla niego za młoda, jednak czujnie ją obserwował, opiekując się nią z daleka. Kiedy zostaje aresztowana za przestępstwo, którego nie popełniła, Stef wie, że ich czas znowu nadchodzi.

Jennifer uciekła z Bliss tylko po to, by znaleźć się w tarapatach w Dallas. Pragnie wrócić do Bliss, jednak nie w kajdankach. Jedyną rzeczą, za którą tęskni bardziej, niż swoim domem w górach jest mężczyzna, od którego uciekła - Stef Talbot.

W trakcie Zimowego Festiwalu okazuje się, że Stef i Jen walczą, o swoją miłość i swoje życia, ponieważ niebezpieczeństwo podążyło za nimi do Bliss.

Trzecia część serii Nights in Bliss - jedyna jak dotąd część wyłamująca się ze schematu MFM, choć jak to kiedyś powiedział jeden z blissczyków (nie pamiętam, chyba Maxiu): Stef jest w trójkącie z Jen i swoimi zabawkami :D. W tej części mamy Króla Bliss - Stefana Talbota - malarza, milionera i zagubionego chłopca. Mamy też Jen Waters -...

Rhuabe | 2014-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2014

Ach, przeczytane. Książka świetna! Tak jak poprzednie z tej serii. (:

Haidii | 2014-11-09

03 # One to Keep

***

Z tego, co można się było dowiedzieć w poprzednich częściach, Stef to straszny perwers, więc pojawią się akcje BDSM;]

daria | 2013-09-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 31 sierpnia 2013

Dużym plusem serii jest to, że starzy bohaterowie są wciąż obecni. Tu poznajemy już trochę bliżej postacie z 5 tomu, przez co nie mogę się go doczekać.

książek: 1902
kasiula12 | 2018-04-14