W szponach nałogu. W drodze do całkowitego uzdrowienia

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Rozpoznaj przyczyny, zmierz się z nimi i nazwij je po imieniu Rozpocznij drogę do piekła i z powrotem zacznij sobie pomagać i dowiedz się, jak uzyskać wsparcie Na zawsze skończ z bólem swoim i swoich bliskich Myślmy tylko o jednym dniu naraz i tak dzień po dniu Craig (opublikowane na stronie internetowej poświęconej leczeniu problemów alkoholowych) Przerwać ciąg nałogowego cierpienia Ta rewolucyjna i oczekiwana na polskim rynku książka przedstawia zdrowe podejście do uzależ

Ania | 2014-03-31
tedipal | 2016-03-13