Rodziny zastępcze Rodziny nadziei

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
8371194137
poradniki

Książka powstała we współpracy z Katolickim Ośrodkiem Adopcyjno-Opiekuńczym w Warszawie. Porusza bardzo istotne społecznie zagadnienie i wskazuje konkretne sposoby pomocy rodzinom decydującym się na czasowe przyjęcie do swoich rodzin dzieci z domów dziecka, które nie mają uregulowanej sytuacji prawnej i nie kwalifikują się do adopcji. Poprzez poruszające świadectwa i praktyczne informacje publikacja stanowi zachętę dla osób pragnących włączyć się w opiekę nad dziećmi osieroconymi społecznie.

Asia0307 | 2013-07-11
Na półkach: 2013, Przeczytane