Zmiana pracy. Jak wykorzystać szanse i uniknąć błędów

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Bezpowrotnie minęły już czasy, gdy od chwili ukończenia szkoły aż do osiągnięcia wieku emerytalnego pracowało się w jednej firmie. Dzisiejszy rynek bezustannie weryfikuje potrzeby pracodawców i pracowników. W nowych, szybko rozwijających się branżach zmiana miejsca pracy co kilka lat świadczy o wysokich kwalifikacjach pracownika, o jego zdolności do adaptacji, wszechstronności i niepohamowanej ambicji. W starszych, mniej popularnych gałęziach gospodarki coraz częstsze są masowe zwolnienia. Zarówno osoby, które rezygnują z dotychczasowego stanowiska w nadziei na awans i większe zarobki, jak i te, które nagle tracą pracę i są zmuszone do szukania innego źródła dochodów, powinny wiedzieć, jak kroczyć po ścieżce kariery, aby w pełni zrealizować się zawodowo. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania: Kiedy powinieneś odejść ze swojej firmy? Co oferuje Ci dzisiejszy rynek? Gdzie możesz znaleźć oferty pracy? Co zrobić, żeby wzbudzić zainteresowanie przyszłego pracodawcy? Jak bezboleśnie rozstać się z obecną firmą? Poznaj najnowsze trendy związane z poszukiwaniem pracy. Dowiedz się, na czym polega networking, jak znaleźć wymarzoną ofertę w internecie i pozytywnie przejść rekrutację prowadzoną za pośrednictwem poczty e-mail. Poznaj zasady skutecznego automarketingu i specyfikę pracy łowców talentów. Szukanie pracy nie musi być żmudnym, zniechęcającym zajęciem. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci nowoczesna technika i zacznij w pełni realizować się zawodowo!

shaloma | 2011-08-18