Jak wyjechać do USA (porady dla Polaków w kraju i za granicą)

Wydawnictwo: Ex Libris
poradniki

Książka niniejsza jest przewodnikiem po krainie najeżonej wizami , zielonymi kartami i obywatelstwami , przeznaczonym dla tych, którzy chcą z różnych powodów wyemigrować do USA. Pomoże wybrać ci najlepszy sposób osiągnięcia tego celu, to znaczy: właściwą klasyfikację wizy, skompletowanie dokumentów wspomagających, zaplanowanie grafiku oraz opracowanie taktyki autoprezentacji, wszystko to bowiem ma wpływ na decyzję pracownika amerykańskiego urzędu imigracyjnego. Druga część książki to gotowe formularze, które po wypełnieniu możesz złożyć w odpowiedniej placówce.

redros | 2016-06-27
Angie | 2015-12-16