Dzieci witają lato

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Żadnej innej okazji nie świętuje się tak swobodnie i radośnie, jak w czasie święta Lata. Blask słońca, odprężające bycie razem z przyjaciółmi i członkami rodziny, a także atrakcyjny program są dobroczynną przerwą dnia codziennego i wyzwalają letnią radość życia. Już same przygotowania na to święto są dla dużych i małych czystą przyjemnością. Autorki pokazują w książce, jak spotkanie z naturą, kolorowe dekoracje, wyśmienite potrawy i wesołe zabawy mogą podnieść do rangi święta zmysłów to coroczne wydarzenie, które staje się przez to kulminacyjnym punktem w roku. Oryginalne i łatwe do zrealizowania pomysły i wskazówki pomogą w efektownej i bezstresowej organizacji święta, w którym dużo jest miejsca na improwizację i spontaniczność. Codula Petel i Eva Reuys pracują jako nauczyciele akademiccy w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Monachium, są autorkami wielu cieszących się powodzeniem pozycji specjalistycznych i prowadzą liczne szkolenia dla wychowawczyń.